Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

ROOT      Prírodné produkty      Aries      Aries Avicenum GÉL

Aries Avicenum GÉL

Výrobca:
Dodacia doba:
Hodnotenie: ( 948 hodnotení )
CENA: 0.00

Avicenum chladivý gél obsahuje extrakt pagaštanu konského, ktorý sa v kombinácii s čučoriedkovým výťažkom podieľa na zvýšení cievnej elasticity a posilnení cievnych stien. Toto bylinné zloženie dopĺňa extrakt z rastliny gotu kola, ktorý blahodárne pôsobí na krvný obeh a zvyšuje pružnosť kože.

Významný antioxidant koenzým Q10 udržiava pokožku zdravú a mladú. Všetky aktívne látky sa vďaka mikronizácii veľmi ľahko vstrebávajú do pokožky a tým zabezpečujú účinok pri použití.

Koenzým Q10

Antioxidačným pôsobením likviduje voľné radikály a stabilizuje bunkové steny. Podporuje správne funkcie kože a slizníc.

Pagaštan konský

Obsahuje účinnú látku aescin, ktorá ovplyvňuje napätie žilných stien a znižuje možnosť ich narušania. Naviac pomáha odstraňovať opuchy.

Čučoriedky

Obsahujú anthokyanosidy, ktoré pôsobia ako antioxidanty. Podporujú normálnu tvorbu pojivových tkanív a odolnosť kapilár v organizme, zlepšujú  prúdenie krvi v žilách a kapilárach.

Gotu kola

Posilňuje cievne steny, zlepšuje prietok krvi a metabolizmus pojivových tkanív cievnych stien, takže je cenným prostriedkom pri liečbe kŕčových žíl.