Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

ANI Rooibos čaj s reishi

Výrobca:
Dodacia doba:
Hodnotenie: ( 468 hodnotení )
CENA: 0.00

Rooibos čaj s reishi

ANI Reishi Sod čaj s rooibosom  je nápoj namiešaný v presnom pomere z výťažkov rastlín Rooibos tea – Čajovníkovec kapský/ a Ganoderma Lucidus /Pečiatkový hríb-Lesklokôrka obyčajná/.

ANI Reishi Sod Tea

ANI Reishi Sod čaj s reishi a rooibosom  je nápoj namiešaný v presnom pomere z výťažkov rastlín Rooibos tea – Čajovníkovec kapský/ a Ganoderma Lucidus /Pečiatkový hríb-Lesklokôrka obyčajná/ .

Zdravý Rooibos Tea s obsahom reishi

Zdravý rooibos čaj s obsahom reishi si získal popularitu vďaka svojej vysokej hodnote antioxidantov, rastie iba v oblasti Cedaberg  v Južnej Afrike.  Ako antioxidant  Rooibos bojuje proti voľným radikálom, čím zabraňuje potenciálnej zmene bunky, alebo jej poškodeniu.

Okrem svojich antioxidačných schopností, je tiež bez kofeínu a má nízke hodnoty tanínu – kyseliny trieslovej, preto nemá negatívny vplyv na vstrebávanie železa a proteínov v tele.

Čo je Reishi?

Reishi alebo bežnejšie známe ako Lingzhi sa považuje za najvzácnejšiu najvyhľadávanejší tradičný liek v starovekej Číne a Japonsku. Reishi pochádza z druhu Ganoderma a vedecky je známy ako Ganoderma Lucidum.

Vďaka svojim legendárnym účinkom na zdravie a vitalitu sa verí, že reishi posilňuje a vyrovnáva individuálne  ´čchi´  životnej sily /v čínštine aktívny princíp tvoriaci ľudskú bytosť, prirodzená energia/.

Podiel Rooibos 86,5 %  a podiel Reishi 13,5 %.

Pokyny na užívanie:

1. Jedno vrecúško na šálku
2. Nalejte čerstvo zovretú vodu.  Lúhovať 2 – 3 minúty.

Zloženie:    Rooibos čaj a výťažok Lingzhi /Ganoderma Lucidum/

Balenie:     20 vrecúšok / 2 g